ХХ всеукраїнський радіодиктант національної єдності


9 листопада 2020 року працівникі інституту долучились до написання Радіодиктанту національної єдності, який за традицією проходить у День української писемності та мови. Цього року у ХХ ювілейному Радіодиктанті взяли участь українці зі всього світу не лише для того, щоб перевірити свої знання правопису, а більше для єднання навколо рідної мови.
Тема цьогорічного диктанту, авторський текст якого написав письменник і видавець Іван Малкович, – «Виклики книжкової ери». Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читала диктант акторка та телеведуча Римма Зюбіна.
Радіодиктант національної єдності-2020 наживо транслювали канали «UA: Перший», «UA: Культура» та всі регіональні суспільні телеканали, які є в кожному обласному центрі, «Українське радіо», радіо «Культура» та на сторінках соціальних мереж.
Час для надсилання готового тексту — не пізніше 10 листопада 2020 року. Роботи прийматимуть онлайн (rd@ukr.radio) та офлайн.(м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001).
Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ