РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ

25 вересня 2020 року провідні вчені інституту на чолі с директором установи С.М.Серьогіним прийняли участь у заході «РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ».
Форум організовано Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Національною академією державного управління при Президентові України, Одеським, Львівським та Дніпропетровським регіональними інститутами державного управління НАДУ при Президентові України за підтримки: проекту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO), Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, Представництва ООН Жінки в Україні, Центру з питань доброчесності в оборонному секторі (CIDS).

Захід уже багато років поспіль є однією з головних платформ для міжнародного діалогу, обміну досвідом, практиками та сучасними тенденціями з актуальних питань підвищення ефективності державного управління і державної служби та покликаний сприяти зміцненню довіри громадськості до органів державної влади і державних службовців.
Голова НАДС Наталія Алюшина відкрила пленарну частину Форуму з вітальних адрес Президента України Володимира Зеленського та Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова. Зокрема, в своєму вітанні Президент висловив сподівання, що під час Форуму будуть напрацьовані інструменти та механізми, які допоможуть зміцнити фундамент державного управління та сприятимуть якісним змінам в Україні.

У форумі взяли участь представники Офісу Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, інших органів державної влади, закладів вищої освіти, організацій громадянського суспільства, програм та проектів міжнародної технічної допомоги.

У рамках форуму учасники обговорили питання: розвитку цифрової інфраструктури в державному управлінні та державній службі; удосконалення інструментів та процедур управління людськими ресурсами на державній службі, зокрема, впровадження прозорої системи оплати праці та класифікації посад; персоналізації розвитку та утримання талантів; впровадження цифрових комунікацій і цифрової культури, як цінностей нової державної служби; відкритості та транспарентності державної служби; ґендерного мейнстримінгу тощо.

Всі бажаючи мали можливість стежити за прямою онлайн-трансляцією заходу, яка відбувалась на YouTube каналі НАДС і на офіційній сторінці НАДС у Facebook.

 

 

 

 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ