Випуск магістрів в освітній галузі «Публічне управління та адміністрування»

28 лютого 2020 року в інституті відбулися урочисті збори з нагоди випуску магістрів в освітній галузі «Публічне управління та адміністрування». До когорти магістрів долучилися 264 випускники 2020 року, 18 з яких отримали диплом з відзнакою.
Вітання на адресу випускників надійшли від Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, тимчасово виконуючого обов’язки президента НАДУ Анатолія Савкова.
На заході були присутні почесні гості - керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, зокрема, перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Анатолій Адамський, заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерій Дуднік, директор департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олена Кришень, голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв.
У своєму вітальному слові директор інституту Сергій Серьогін підкреслив, що шлях реформ, який обрала Україна, докорінна модернізація в усіх сферах суспільного життя вимагає проведення органами державної влади та місцевого самоврядування нової кадрової політики. Одним з основних завдань сьогодні є кадрове оновлення владних структур із залученням висококваліфікованих, ініціативних, патріотичних, моральних, доброчесних та відповідальних менеджерів. Менеджерів, здатних швидко, нестандартно вирішувати поставлені завдання та впроваджувати європейські стандарти життя. Саме випускникам інституту належить довести новаторство і креативність сучасного управлінця, побудувати ефективну та підзвітну громадянам систему державного управління, яка працює в інтересах суспільства, надає якісні публічні послуги та забезпечує сталий розвиток країни.
Директор звернув увагу учасників заходу на те, що серед випускників чимало військових - учасників антитерористичної операції, які навчалися за програмою Дніпропетровської обласної ради щодо соціальної підтримки учасників бойових дій та членів їх сімей.
За вагомий внесок у підготовці висококваліфікованих кадрів, розвиток системи підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування та з нагоди випуску магістрів 2020 року за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» Почесною грамотою Національної академії державного управління при Президентові України нагороджено доцента кафедри державного управління та місцевого самоврядування Тетяну Тарасенко.
За сумлінне ставлення до навчання, високі творчі здобутки, активну участь у громадському житті та формуванні позитивного іміджу закладу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ