Випуск магістрів в освітній галузі «Публічне управління та адміністрування»

17 січня 2020 року в інституті відбулися урочисті збори з нагоди випуску магістрів в освітній галузі «Публічне управління та адміністрування». До когорти магістрів долучилися 316 випускників 2019 року, чиї імена поповнили стіну пошани інституту, та 6 з яких отримали диплом з відзнакою.
Вітання на адресу випускників надійшли від Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, тимчасово виконуючого обов’язки президента НАДУ Анатолія Савкова.
На заході були присутні почесні гості та керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, зокрема, перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Анатолій Адамський, заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерій Дуднік, директор департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олена Кришень, голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв.
У своєму вітальному слові директор інституту Сергій Серьогін звернув увагу учасників заходу на особливості цього випуску. Вперше навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів здійснювалось за скороченим терміном упродовж 16 місяців. Вперше дипломи магістрів отримала окрема група учасників антитерористичної операції, які навчалися безкоштовно за спільною програмою Дніпропетровської обласної ради та інституту. Також велику кількість випускників склали представники сфери охорони здоров’я, яким належить зробити свій внесок в реформу медичної галузі.
За сумлінне ставлення до навчання, високі творчі здобутки, активну участь у громадському житті та формуванні позитивного іміджу закладу кращим випускникам було вручено Почесні грамоти Національної академії та грамоти інституту.
За традицією випускники прийняли Клятву професійної доброчесності.
Справжньою прикрасою урочистостей став колектив військового оркестру військ оперативного командування «Схід», під майстерним керуванням диригента оркестру, майора Олександра Жарія, випускника інституту 2019 року. Оркестр подарував глядачам незабутні емоції, виконуючи мелодії від українських народних пісень до запальних композицій сучасності.
Бажаємо випускникам інституту наснаги, плідної праці, сумлінного виконання професійних обов’язків, успіхів та процвітання!

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ