Всеукраїнський конкурс "Розумним Бути Модно"

До уваги студентів та абітурієнтів Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ДРІДУ НАДУ). Повідомляємо, що починаючи з 27.05.2019 року проводиться всеукраїнський конкурс серед студентства "Розумним Бути Модно". Учасники даного конкурсу мають змогу поборотися за призові місця та отримати гранти на оплату навчання.

Конкурс проводить міжнародна корпорація Open Media Group за сумісництвом та підтримкою партнерів:

Змогу прийняти участь у конкурсі мають студенти ДРІДУ НАДУ всіх форм навчань, всіх курсів, державного замовлення та контрактної основи. Також до участі у конкурсі запрошуються абітурієнти ДРІДУ НАДУ.

Участь у конкурсі полягає в написанні конкурсантами науково-дослідних робіт.
Праця має бути викладена в формі есе. Об'єм роботи може бути від 1 до 30 сторінок формату А4 друкованого тексту, оформленого в електронному вигляді (формат .doc).

Основна тема дослідження:

"Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС"

Конкурсантам пропонується самостійно визначити питання/проблематику, стосовно заданої тематики. Розглядати питання необхідно згідно одного або декількох напрямів:

В роботі потрібно виразити особисте бачення проблеми, можливі шляхи вирішення, вдосконалення, ідеї щодо змін, підкріплені аргументами. Есе має містити змістовний висновок, щодо предмету дослідження.

Більш детальна інформація щодо правил написання робіт, а також щодо умов конкурсу за посиланням.

Конкурсні роботи направляються на е-адресу education@likar.info, вказавши у темі повідомлення "На Конкурс".

Оцінювання робіт буде здійснюватися незалежним авторитетним журі.

Особлива увага приділяється вираженню самостійної думки конкурсантів в науковій роботі. Для запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Автори переможних робіт отримують винагороди:

*Студенти державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій, відповідно до розміру оплати за навчання на факультеті.

Терміни проведення конкурсу:

НА ГОЛОВНУ