Круглий стіл «Драйвери розвитку промислових регіонів України в контексті забезпечення цілей сталого розвитку»


3 грудня 2019 року за участі представників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, наукових установ, бізнесу та громадськості відбувся круглий стіл «Драйвери розвитку промислових регіонів України в контексті забезпечення цілей сталого розвитку», організований Національним інститутом стратегічних досліджень (NISS).
У заході взяли участь директор інституту Сергій Серьогін і провідні науковці кафедри економіки та регіональної економічної політики (Т. Крушельницька, О. Матвеєва) та кафедри менеджменту та управління проектами (Т.Маматова, І. Чикаренко).
Під час заходу були обговорені наступні питання:
• Економічний, соціальний та екологічний потенціал промислових регіонів та основні напрями (тренди) його ефективної реалізації.
• Визначення основних стратегічних пріоритетів та інструментів розвитку (інфраструктурних, фінансових, інвестиційних та інноваційних, міжрегіонального, міжмуніципального співробітництва тощо) промислових регіонів України.
• Вплив децентралізації на регіональний розвиток та можливості залучення потенціалу громад для реалізації національних та регіональних стратегій розвитку промисловості.
• Оцінка ефективності використання наявного потенціалу промислових регіонів для реалізації ЦСР.
• Приклади позитивного впливу інвестицій, залучених в економіку регіону, для реалізації ЦСР.
З доповіддю на тему: "Методологія розробки стратегії розвитку регіону на основі смарт-спеціалізації" виступила завідувач кафедри менеджменту та управління проектами, д.держ.упр. Ірина Чикаренко.
Проведення круглого столу має дати поштовх для створення діалогових платформ для співпраці представників влади, експертів та бізнесу для вирішення першочергових викликів національному та регіональному розвитку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НА ГОЛОВНУ