Урочисті збори
з нагоди початку нового навчального року в інституті

03 вересня 2018 року в інституті під головуванням директора Серьогіна Сергія Михайловича відбулися урочисті збори з нагоди початку нового навчального 2018-2019 року.
В урочистостях взяли участь почесні гості - Кужман Олег Миколайович, виконуючий обов’язки голови Дніпропетровської облдержадміністрації; Кумановський Антон Вікторович, заступник голови Дніпропетровської обласної ради; Тертишна Олена Анатоліївна, директор Дніпропетровського відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування», які привітали студентів, слухачів, працівників інституту з початком нового навчального року та побажали успіхів в обраній справі.
С. М. Серьогін оголосив привітання на адресу Дніпропетровського регіонального інституту від: Президента України Петра Олексійовича Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Володимировича Парубія, Прем’єр-міністра України Володимира Борисовича Гройсмана, президента Національної академії державного управління при Президентові України Василя Степановича Куйбіди; голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Олександровича Ващенка, керівників регіональних інститутів державного управління, органів влади Запорізької, Донецької, Кіровоградської та Черкаської областей
Директор зазначив, що за чверть сторіччя підготовлено близько 5 тисяч магістрів державного управління, які працюють на усіх рівнях державної влади та місцевого самоврядування України, від сільської та селищної ради до Уряду й Верховної Ради; створено високопрофесійний колектив однодумців, які не лише навчають слухачів та студентів якісному сучасному управлінню, а й допомагають їм вже після завершення навчання генерувати та впроваджувати інноваційні ідеї розвитку громадянського суспільства, разом знаходити відповіді на складні управлінські питання.
Майже 150 випускників інституту продовжили навчання в аспірантурі, а потім і в докторантурі. Багато наших колишніх слухачів стали сьогодні нашими колегами і викладають науку публічного управління у вищих навчальних закладах України.
Інститут тісно співпрацює з обласною державною адміністрацією, обласною радою, з Центром розвитку місцевого самоврядування. Науковці закладу, широко відомі в Україні, беруть активну участь у розробці регіональних програм, у реалізації міжнародних проектів, у підготовці методичних та навчальних посібників для громад.
Випускниками інституту створено Асоціацію магістрів державного управління, яка дозволяє не втрачати зв’язок, спілкуватися, радитися, ділитися напрацьованим досвідом.
Цього року лави слухачів та студентів нашого інституту поповнили понад 400 осіб з п’яти областей України – Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Донецької та Черкаської. Вже другий рік завдяки державній програмі та виділенню коштів з обласного бюджету у нашому інституті навчаються воїни АТО та їхні діти.
За традицією, що склалася в інституті, вручено атрибути студентства – посвідчення слухача, студентський квиток та залікову книжку (цю приємну місію виконав Олег Миколайович Кужман) та оголошено Присягу першокурсника Дніпропетровського регіонального інституту державного управління.
У вітальному слові директор інституту С.М. Серьогін сказав: «Дорогі слухачі та студенти!
Від усього серця вітаю вас з новим навчальним роком.
Хай роки навчання у нашому вузі стануть для вас найкращою сторінкою життя і стартом успішної управлінської кар’єри.
Щиро бажаю вам реалізації ваших планів і задумів, яскравих і незабутніх років навчання, оптимізму і віри у власні сили.
Мої щирі вітання – колегам-викладачам.
Дорогі друзі! Бажаю вам цікавого та конструктивного діалогу зі студентами й слухачами. Хай буде він взаємно корисним, збагатить вас цікавими ідеями й думками.
Хай цей навчальний рік стане для усіх нас яскравим, цікавим, мирним!»


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 НА ГОЛОВНУ