Нарада по проекту Twinning "Розвиток та вдосконалення системи підготовки державних службовців в Україні"

26 березня 2009 року відбулася нарада у форматі відеоконференції по проекту Twinning "Розвиток та вдосконалення системи підготовки державних службовців в Україні".

У зустрічі взяли участь: заступник Голови Головдержслужби Олена Тертишина, від Адміністративного офісу програми Twinning Наталія Кириченко, керівник проекту "ІТО" д-р Янош Законі та експерти проекту Олена Гелескул та Олександр Силакін.

Перший віце-президент НАДУ Олексій Оболенський відкрив конференцію, розповів про історію підготовки проекту Twinning у цій установі, наголосивши на важливості цього проекту для бенефіціара та регіональних інститутів.

Пані Тертишина підкреслила особливе значення проекту Twinning для Головдержслужби, оскільки в ньому Головдержслужба вперше виступає не лише як координатор, але й як безпосередній бенефіціар проекту.

Було відзначено вдалий вибір європейських партнерів (Національна школа управління Французької Республіки та Національна школа управління Польщі) через їх високий професійний рівень і міжнародний авторитет, а також наявність досвіду нових та «старих» країн-членів ЄС.

Д-р Законі представив основні компоненти проекту Twinning, а також рекомендував деякі підходи для успішного впровадження проекту учасникам.

Пані Кириченко зробила детальний огляд завдань у фазі підготовки Twinning-контракту, а також засобів для подальшого успішного впровадження проекту.

Досвідом впровадження перших проектів Twinning поділилися представники органів-бенефіціарів: Головного контрольно-ревізійного управління України, Міністерства транспорту та зв’язку України та Національного агентства з акредитації України.

Програма наради

НА ГОЛОВНУ