Система дистанційного навчання "Прометей"

рисочка
головна сторінка
абітурієнту · контакти

ГЕРОЯМ СЛАВА!
Випускники та слухачі інституту, які загинули за Україну

ГОЛІКОВ (Голий) Віктор Анатолійович

ГОЛІКОВ (Голий) Віктор Анатолійович народився 28 вересня 1981 року на Знам’янщині.
Здобув дві вищі освіти. У 2003 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за кваліфікацією «вчитель історії та географії», а у 2007 році Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр державного управління».

Працював на посаді методиста з питань туризму Знам’янського міського краєзнавчого музею з 8 лютого 2010 року до 31 травня 2013 року. Віктор щиро захоплювався українською історією, краєзнавством, археологією. Жив життям козака (гармаш Чорноліської сотні Чорноліського куреня Буго-Гардівського округу українського козацтва), був ініціатором створення у 2010 році на базі музею міської громадської організації туристично-краєзнавчий клуб «Чорнолісся», створив більше десяти туристичних маршрутів.

19 червня 2014 року Віктор Голіков був зарахований до складу 42 батальйону територіальної оборони. 7 серпня 2014 року підрозділ вирушив на схід і базувався в місті Краматорськ Донецької області, маючи своїм завданням охорону аеропорту. 28 серпня 2014 року Віктор разом з побратимами виїхав на бойове завдання по супроводженню колони з продовольством до міста Дебальцеве Донецької області. Під час виконання завдання колонна потрапила в засідку. Віктор разом з іншими військовослужбовцями прикривали відхід колони. У результаті бою колона відступила, але Віктор загинув під мінометним обстрілом бойовиків.

Без сина, чоловіка і батька залишилися дружина, однорічний син та батьки. Похований Герой на кладовищі села Плоске Знам’янського району Кіровоградської області.

МІСКІВ Артур Валерійович

МІСКІВ Артур Валерійович народився 23 квітня 1983 року в с. Березнуватівка Солонянського району Дніпропетровської області.

Здобув дві вищі освіти. У 2005 році закінчив Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю «агрономія, агроном технолог». У 2007 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр державного управління».

Артур Місків був призваний на військову службу у серпні 2014 року. У вересні його відряджають до міста Артемівськ Донецької області. 22 грудня 2014 року в складі 2-ї роти 40-го батальйону 17-ї Танкової бригади заступника командира роти з озброєння старшого лейтенанта Артура Місківа направлено в зону бойових дій поблизу м. Дебальцеве Донецької області. У двадцятиградусний мороз Артур Місків ремонтував військову техніку, щоб його бригада могла утримувати свої позиції. В лютому батальйон опинився в оточенні бойовиків. Артур загинув 10 лютого 2015 року під час обстрілу зі стрілецької зброї взводного опорного пункту в районі м. Дебальцеве Донецької області.

Не одружений, залишилися батьки та брат.
Похований на кладовищі с. Березнуватівка, Солонянського району, Дніпропетровської області.

Указом Президента України № 436/2015 від 17 липня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

12 лютого 2016 р. в приміщенні Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на честь пам’яті Артура Місківа було урочисто відкрито меморіальну дошку.


КОНОНЕНКО Сергій Олександрович

КОНОНЕНКО Сергій Олександрович народився 1 березня 1979 року в м. Чигирин Черкаської області.

Здобув дві вищі освіти. У 2008 році закінчив Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького за спеціальністю «психологія». У 2013 році закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр державного управління».

До мобілізації працював на посаді завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Чигиринської районної державної адміністрації Черкаської області.

Призваний за мобілізацією як доброволець в липні 2015 року. Молодший сержант, артилерист. Помер 19 серпня 2015 року у Львівському військовому шпиталі від двосторонньої пневмонії, на яку захворів під час проходження військової підготовки на Яворівському полігоні.

Залишилася мати та неповнолітній син.


КОРОСТЕЛЬОВ Євген Володимирович

КОРОСТЕЛЬОВ Євген Володимирович народився 09 жовтня 1978 року в місті Суми.

Отримав освітній ступінь магістра у Національному університеті оборони України імені Івана Черняхівського у 2015 році. У листопаді 2019 року Євгену залишався місяць до закінчення Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримання диплома магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Полковник Євген Коростильов служив у 25-й окремій повітряно-десантній бригаді, де пройшов шлях від командира взводу до командира бригадної артилерійської групи-заступника командира бригади. З перших днів АТО брав участь у бойових діях під Краматорськом, Лисичанськом, Красним Лиманом, Ямполем. Це єдина бригада, бійці якої воювали в обох аеропортах: Луганському і Донецькому. З вересня 2019 року – командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Під час виконання бойового завдання 12 листопада 2019 року в районі проведення операції Об’єднаних сил поблизу Новотроїцького отримав важкі поранення, а 19 листопада 2019 року Український народ втратив свого відданого сина, талановитого офіцера та справжнього патріота.

Указом президента України №446/2015 від 21 липня 2015 року «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.
Указом президента України №853/2019 від 19 листопада 2019 року «За особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові» нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня (посмертно).

Без чоловіка і батька залишилися дружина та двоє дітей. Похований на Алеї Героїв м. Суми.